Allt inom
Etiketter & märkning

Se vår företagsfilm

Ta en titt på vår företagsfilm så förstår du varför vi är ledande inom etiketter.

Se på Filmen »

Se filmen på vimeo »

Ladda ner filmen »

Här finns vi

Bjuv

Huvudkontor & Produktion
Granitgatan 6
267 35 BJUV
Tel: 042-38 85 00
Fax: 042-20 51 88
info@laritryck.se

Nässjö

Kontor & Produktion
Svedjegatan 2
Box 60
571 21 Nässjö
Telefon: 0380-691170

Borås

Försäljningskontor
Fabriksgatan 11
Plan 6c
503 38 Borås

Danmark

Försäljningskontor
Ræveskiftet 4
3100 Hornbæk
Danmark

Stockholm

Försäljningskontor
Paviljongvägen 5
132 40 Saltsjö-Boo

Linköping

Försäljningskontor
Finnögatan 1
582 78 Linköping
Kundtjänst/Innesälj
Marie Olsson
Kundtjänst/Innesälj Bjuv
+46 42 38 85 08
marie.olsson@laritryck.se
Linda Blomkvist
Kundtjänst/Innesälj Bjuv
+46 42 38 85 21
linda.blomkvist@laritryck.se
Staffan Andersson
Kundtjänst/Innesälj Bjuv
+46 42 38 85 11
staffan.andersson@laritryck.se
Lasse Andersson
Kundtjänst/Innesälj Bjuv
+46 42 38 85 05
lasse.andersson@laritryck.se
Helena Adolfsson
Kundtjänst/Innesälj Nässjö
+46 380 69 11 72
helena.adolfsson@laritryck.se
Anneli Jonsson
Kundtjänst/Innesälj Nässjö
+46 380 69 11 73
anneli.jonsson@laritryck.se
Prepress
André Nilsson
Prepress
+46 42 38 85 03
andre.nilsson@laritryck.se
Daniel Karlsson
Prepress
+46 42 38 85 07
daniel.karlsson@laritryck.se
Försäljning
Roger Wilén
Försäljningschef
+46 42 38 85 25
roger.wilen@laritryck.se
Claes Rahn
Försäljning
+46 42 38 85 16
claes.rahn@laritryck.se
Tomas Gustavsson
Försäljning
+46 42 38 85 17
tomas.gustavsson@laritryck.se
Peter Dahlberg
Försäljning
+46 380 69 11 75
peter.dahlberg@laritryck.se
Ole Nielsen
Försäljning
+45 50 33 28 17
ole.nielsen@laritryck.se
Daniel Bryborn
Försäljning
+46 42 38 85 14
daniel.bryborn@laritryck.se
Produktion, kvalitet & miljö
Björn Clarén
Produktionschef Bjuv
+46 42 38 85 04
bjorn.claren@laritryck.se
Stefan Magnusson
Planering/orderförberedning
+46 42 38 85 18
stefan.magnusson@laritryck.se
Torunn Hagelberg
Platschef Nässjö
+46 380 69 11 78
torunn.hagelberg@laritryck.se
Inköp
Henric Gustavsson
Inköpsansvarig
+46 42 38 85 20
henric.gustavsson@laritryck.se
Ekonomi
Anders Tellhed
Ekonomichef
+46 42 38 85 09
anders.tellhed@laritryck.se
Christina Alexandersson
Ekonomi/Löner
+46 42 38 85 13
christina.alexandersson@laritryck.se
HR & Personal
Ledning
Johan Ripa
VD/Ägare
+46 42 38 85 10
johan.ripa@laritryck.se